Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 808643
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rozpuszczalny napój kawowy, 28 saszetek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 462 g |
| Typ | 3w1 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, całkowicie utwardzony olej z ziaren palmowych, brązowy cukier trzcinowy 9,4%, kawa rozpuszczalna 8%, stabilizatory (e340, e331, e452, e451), białka mleka, sól, emulgatory (e471, e472e), aromaty (z mlekiem). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wsyp zawartość torebki do kubka, zalej 150 ml gorącej, ale nie wrzącej wody i wymieszaj. |
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 16,5 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12,7 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 439 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 72 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 4 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 304 kJ |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 0,65 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 58,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 28 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E340 Fosforany potasu, E331 Cytryniany sodu, E452 Polifosforany, E451 Trifosforany, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E472e Mono i diglicerydy k.t. Estryfikowane k. Mono i diacetylowinowym |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator, Emulgator |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: