MyFood Pierścienie panierowanie z kałamarnicą formowane, wstępnie podsmażone, głęboko mrożone, z połączonych kawałków kałamarnicy 1000 g
Wystaw opinię o produkcie
Krążki formowane z mięsa kałamarnicy i dodatków (o średnicy ok 4,5 cm) następie panierowane (średnica gotowego produktu: 7,5-8 cm), wstępnie podsmażone o żółtym kolorze panierki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 84944
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Kałamarnica humboldta dosidicus gigas (40%) (mięczaki), mąka pszenna (gluten), woda, skrobia pszenna (gluten), olej roślinny: g- słonecznikowy; n- rzepakowy : patrz nr partii, drożdże, sól, substancje zagęszczające: e407, e412; substancje spulchniające: e450, e500; barwnik: e101. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Południowo-wschodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Pierścienie |
| Liczba sztuk w kilogramie | 125 szt. |
| Obróbka termiczna | gotowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Dosidicus gigas |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: