MyFood Krab surowy, połówki, glazura: 20%, 800g/1000g
Wystaw opinię o produkcie
Krab ( Portunus trituberculatus) surowy połówki, głęboko mrożony, glazurowany, masa netto: 800 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 209795
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Krab ( Portunus trituberculatus) surowy połówki, głęboko mrożony, glazurowany, masa netto: 800 g
Parametry produktu
| Składniki | Krab portunik gazami Portunus trituberculatus 100%. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | W skorupie |
| Stopień rozdrobnienia | Połówki |
| Liczba sztuk w kilogramie | 13 szt. |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Sieci dryfujące (pławnica) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Portunus trituberculatus |
| Masa netto (bez glazury) | 800 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 98,7 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 413 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 20,5 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: