MyFood Halibut (Reinhardtius hippoglossoides) steki głęboko mrożone, glazurowane, 425 g (500 g)
Wystaw opinię o produkcie
MyFood Halibut (Reinhardtius hippoglossoides) steki, głęboko mrożone, glazurowane; masa netto (bez glazury) 425 g
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 542000
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | HALIBUT niebieski (RYBY) Reinhardtius hippoglossoides 100%. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Halibut |
| Sposób obróbki | Z ośćmi, Patroszone |
| Skóra | Ze skórą |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wyspy Owcze |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wyspy Owcze |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 15 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Wody Islandii i Wysp Owczych (Podobszar V) |
| Stopień obrania | Skóra |
| Stopień rozdrobnienia | kawałek tuszy |
| Część ryby | część środkowa |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Sieci skrzelowe denne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Reinhardtius hippoglossoides |
| Typ | Paczkowany |
| Waga pojedynczej porcji w opakowaniu jednostkowym (g) | 80 - 220 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Masa netto (bez glazury) | 425 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 200 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: