Mutti Sos pomidorowy z przyprawami 5 kg X2
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 252535_wielopak_2
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sos pomidorowy doprawiony śródziemnomorskimi przyprawami jak bazylia, oregano i cebula. Wytworzony wyłącznie ze świeżych pomidorów, zaledwie kilka godzin od zbiorów. Gwarancja 100% włoskich upraw.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Pojemność | 4762 ml |
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Do pizzy |
| Składniki | Pomidory (99,1%), sól, bazylia (0,075%), oregano (0,05%), cebula (0,05%), aromaty |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 5,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 548 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 169 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: