Mutti Sos pomidorowy do makaronu Arrabbiata z papryczkami chili 400g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 249259
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
MUTTI Sos pomidorowy do makaronu Arrabbiata z papryczkami chili 400g
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
|---|---|
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy, Chili |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Do makaronu |
| Składniki | Pulpa pomidorowa 60 %, passata (przecier) z pomidorów pizzutello 20 %, koncentrat pomidorowy 7,5 %, papryka czerwona, oliwa z oliwek, cebula, pietruszka, papryka chili 0,5 %, bazylia, sól, naturalne aromaty, czosnek, ekstrakt papryki. może zawierać mleko i orzechy. |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Zawartość netto | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 23 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,65 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: develey polska sp. z o.o. ulica i numer: batalionu platerówek 3 kod pocztowy i miasto: 03-308 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 225 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 216 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,94 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,6 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: