Musztarda francuska Fanex 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Wyśmienita musztarda ceniona za bogaty bukiet aromatyczno-smakowy o umiarkowanie ostrej winnej nucie. Posiada też charakterystyczny wygląd dzięki użyciu pełnych ziaren gorczycy. Idealna do mięs, wędlin oraz jako dodatek do sosów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 258787
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyśmienita musztarda ceniona za bogaty bukiet aromatyczno-smakowy o umiarkowanie ostrej winnej nucie. Posiada też charakterystyczny wygląd dzięki użyciu pełnych ziaren gorczycy. Idealna do mięs, wędlin oraz jako dodatek do sosów.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, GORCZYCA biała, GORCZYCA czarna, ocet spirytusowy, ocet jabłkowy, sól, cukier, stabilizator (guma ksantanowa, guma guar), przyprawy, barwnik (kurkumina). |
|---|---|
| Rodzaj | Francuska |
| Pojemność | nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Fanex Sp. z o.o. Ulica i numer: Radonice 5A Kod pocztowy i miasto: 05-870 Błonie PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 160 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 663 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 3,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: