Musztarda biesiadna 250 g Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900919003268
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 814434
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Musztarda biesiadna Rolnik odkryje przed Tobą , francuski smak Dijon. Jest delikatnie kwaskowata, z ostro-słoną nutą. Posiada gęstą, aksamitną konsystencję. Na jej bazie stworzysz znakomite marynaty do mięs i sosy do sałatek. Musztarda biesiadna stanowi wyrazisty dodatek do pieczeni, wędlin, serów i rozmaitych zakąsek. Po jej wykorzystaniu, pozostanie Ci oryginalny, szklany kufel do piwa.
Parametry produktu
| Składniki | woda, ocet spirytusowy, gorczyca (19%), cukier, sól, aromat : Dijon, barwnik: kurkumina, substancje konserwujące: E 202, E211. |
|---|---|
| Pojemność | 275 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 98 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 412 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: