Musli funkcjonalne Hi Beautiful Pro-Collagen 300 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4751019538683
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Pełnoziarniste musli pszenne z acerolą, pestkami słonecznika, preparowanym orkiszem i liofilizowanymi truskawkami.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
prażone, pełnoziarniste płatki 50% (A PSZENNE, B PSZENŻYTNIE), glazurowane, prażone pełnoziarniste płatki (prażone pełnoziarniste płatki (A PSZENNE, B PSZENŻYTNIE), acerola w proszku 2,5%, olej słonecznikowy, kurkuma w proszku 0,3%) 25%, pestki słonecznika, preparowany ORKISZ w glazurze z miodem i koncentratem soku z czarnego bzu (preparowany ORKISZ, cukier, miód (4,9%), koncentrat soku z czarnego bzu (2,8%), olej rzepakowy) 5%, kawałki ORZESZKÓW ZIEMNYCH, kawałki suszonych jabłek, kawałki liofilizowanych, chrupiących truskawek (syrop glukozowy, truskawki, cukier, skrobia).
Alergeny
GLUTEN,ORZESZKI ZIEMNE,PSZENICA
Możliwe alergeny
MLEKO,ORZECHY,SEZAM
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1680/399 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 9.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 61 g |
| Cukry | 7.6 g |
| Błonnik | 9.1 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 0 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: