Mus gujawa, papaja, mango, banan BIO 100 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital4260133231900
Opis produktu
Opinie o produkcie
Zawiera naturalne enzymy wspierające trawienie i odporność. Idealne źródło witamin tropikalnych.
Warunki przechowywania
Raz otwartą tubkę należy przechowywać maksymalnie do 48 godzin zakręconą w lodówce.
Składniki
przecier z bananów* 73%, przecier z gujawy* 9%, przecier z papai* 9%, przecier z mango* 9%, koncentrat soku z cytryny. * składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Informacje o produkcie
Marka: FRUCHTBAR
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0,11 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 338 kJ / 80 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | g |
| Węglowodany | 17 g |
| Cukry | 15 g |
| Błonnik | 2.1 g |
| Białko | 1 g |
| Sól | g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: