Müller Ayran 500 ml
Wystaw opinię o produkcie
Orzeźwiający napój o czystym składzie woda, jogurt, sól
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 936592
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Zawartość tłuszczu | 2,1 g/100g |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | Do picia |
| Składniki | 60 % jogurt, woda, sól |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: muller dairy polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ulica i numer: jasielska 7a kod pocztowy i miasto: 60-476 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 130 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: