Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 59367
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mozzarella Galbani Maxi 200g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Mozzarella |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, podpuszczka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 385 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lactalis polska sp z o.o. ulica i numer: olkuska 7 kod pocztowy i miasto: 02-604 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 238 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 989 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: