Motyl Buraczki obiadowe tarte 350g
Wystaw opinię o produkcie
Buraczki "Motyla" chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Są po prostu doskonałe ! A w zimowe dni wprost niezastąpione w kuchni! Doskonale wyselekcjonowane warzywa, zamarynowane z dodatkiem przypraw w aromatycznej zalewie - to idealne wykończenie nie tylko niedzielnego obiadu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 509791
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Buraczki "Motyla" chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Są po prostu doskonałe ! A w zimowe dni wprost niezastąpione w kuchni! Doskonale wyselekcjonowane warzywa, zamarynowane z dodatkiem przypraw w aromatycznej zalewie - to idealne wykończenie nie tylko niedzielnego obiadu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Buraki ćwikłowe |
| Zawartość netto | 350 g |
| Składniki | Buraki ćwikłowe (73%), woda, cukier, ocet spirytusowy, sól, regulator kwasowości ( kwas cytrynowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Pojemność | 380 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Motyl Spółka Jawna Ulica i numer: Łódzka 8 Kod pocztowy i miasto: 97-221 Rokiciny Kolonia PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Data ostatniej zmiany danych produktowych | 2022-01-31 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 250 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,68 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: