Morskie opowieści - śledzie ze śliwką Seko 500g
Wystaw opinię o produkcie
Delikatne kawałki filetów ze śledzia atlantyckiego z dodatkiem śliwek i cebuli posypane pestkami dyni i nasionami słonecznika
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 73995
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus), olej rzepakowy, cebula, cukier, śliwki suszone, koncentrat pomidorowy, pestki dyni, nasiona słonecznika, woda, ocet spirytusowy, sól, skrobia modyfikowana, regulatory kwasowości: kwas octowy, kwas cytrynowy, lakton kwasu glukonowego, mleczan wapnia, kwas jabłkowy; przeciwutleniacz: kwas askorbinowy; przyprawy, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa; substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu; olej słonecznikowy, aromat papryki. produkt może zawierać: skorupiaki, gorczycę, jaja, soję, mleko, seler i gluten (z pszenicy i owsa). |
|---|---|
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane, W oleju, Z dodatkami |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: seko s.a. ulica i numer: zakładowa 3 kod pocztowy i miasto: 89-620 chojnice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: