Monini Oliwa z oliwek Neutrale 1000 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 44382_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Oliwa z oliwek Neutrale to mieszanka oliwy rafinowanej i oliwy extra vergine dobrej jakości.
Neutrale jest zalecana szczególnie jako oliwa do smażenia, gdyż w przeciwieństwie do innych tłuszczy roślinnych jest bardziej odporna na wysokie temperatury. Przy jej użyciu smażone potrawy mają ładny złocisty kolor, są lekkie i chrupiące, a przede wszystkim zdrowsze.
Można ją wykorzystać jako tłuszcz do pieczenia ciast, ciasteczek i muffinów, a także zamiast masła czy margaryny, eliminując w ten sposób niezdrowe kwasy nasycone. Ma neutralny smak, przez co nie „kłóci się” ze smakiem potraw
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa rafinowana (rafined olive oil, pure) |
|---|---|
| Pojemność | 1000 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do pieczenia, Do smażenia |
| Składniki | oliwa z oliwek |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Monini Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Marcelińska 90 Kod pocztowy i miasto: 60-324 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: