Monini Oliwa z oliwek Extra Vergine Classico 250 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 177314_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Oliwa z oliwek extra vergine Classico jest od lat najlepiej sprzedającą się oliwą we Włoszech.
Dzięki osobistemu zaangażowaniu właściciela Zefferino Monini udało się stworzyć produkt wysokiej jakości, o smaku na tyle zrównoważonym, aby zadowolić wymagające podniebienia zarówno mieszkańców północnych Włoch, gdzie oliwa jest łagodniejsza w smaku, jak i na południu kraju, znanym z produkcji oliwy pikantnej i aromatycznej. Mimo bardzo szerokiej grupy konsumentów Classico jest czymś więcej niż tylko szeroko dostępną, popularną włoską oliwą.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
|---|---|
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 250 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do pieczenia, Do sałatek, Do smażenia |
| Składniki | oliwa z oliwek |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Monini Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: Marcelińska 90 Kod pocztowy i miasto: 60-324 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 142 %RWS |
|---|---|
| Witamina E | 17 mg/100g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: