Monin Vanilla - syrop waniliowy 0,7l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 235140_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Aby stworzyć najlepszy syrop waniliowy na świecie trzeba mieć do dyspozycji najlepszy ekstrakt waniliowy na świecie. Firma MONIN od ponad 90 lat wykorzystuje wyśmienity ekstrakt waniliowy z Madagaskaru.
Ten czysty ekstrakt nadaje wanilii firmy MONIN świetny smak, który wyróżnia Twoje receptury. Odkryj w jaki sposób wanilia firmy MONIN może poprawić praktycznie każdy napój!
BARWA:
Lekko bursztynowa
SMAK:
Subtelny zapach strąków wanilii w połączeniu z egzotyką. Smak pudru o zapachu przypominającym brandy
ZASTOSOWANIA:
Dopełni kawy, napoje deserowe, milkshake'i, oraz koktajle alkoholowe lub bezalkoholowe
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Cukier, woda, aromat wanilii, kwas: kwas cytrynowy, aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1425 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 83,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 84 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: