Monin Elder Flower - syrop z kwiatów czarnego bzu 0,7l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 694873_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czarny bez, z kremowo-białymi, pachnącymi i dorbnymi kwiatami oraz jego soczystymi czarnymi owocami, jest często spotykanym krzewem w całej Polsce. W Anglii rozkwitający czarny bez jest symbolem nadchodzącego lata. W świecie smaków kwitnie nowy trend. Aromat syropu MONIN o smaku czarnego bzu urozmaici wiele posiłków, gorących i zimnych napojów oraz wiele koktajli, które zachwycą gości. Wystarczy kilka kropel w lampce szampana lub nawet szklance soku, by wszystkich zachwycić.
Esencja kwiatu czarnego bzu jest unikalna i elegancka. Jej aspekty mogą być wykorzystywane podczas przygotowywania odświeżających letnich napojów. Wystarczy połączyć syrop MONIN Kwiat Czarnego Bzu z sokiem żurawinowym, by móc odkryć nowe doznania.
BARWA
Jasny złoty odcień
SMAK
Mocny kwiecisty aromat z odrobiną miodu. Strong floral smell with honey notes; charakterystyczny i soczysty smak.
ZASTOSOWANIA
Herbaty, cydry, koktajle
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Składniki | Cukier, woda, zagęszczony sok cytrynowy, kwas:e330, aromat, aromat grejpfrutowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 307 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1284 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 75 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: