Monin Cucumber - syrop ogórkowy 0,7l X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 627206_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czy wiesz co to znaczy „zachowywać stoicki spokój"? Aby być spokojnym, trzeba się zrelaksować!
Nie jest to jedyne wrażenie, które można odnieść po spróbowaniu smaku ogórkowego firmy MONIN. Smak ten nie tylko pasuje do światowego trendu zdrowia, ale daje także odświeżenie oraz poczucie, że ma korzystny wpływ na organizm.
BARWA:
Żywa, zielona
SMAK:
Smak bardzo soczystego ogórka z delikatnym kwaskiem
ZASTOSOWANIA:
Herbaty mrożone, martini, napoje gazowane
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Ogórkowy |
| Składniki | cukier, woda, aromatogórka, kwas:E330, aromat,barwnik:E133 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: scm sp. z o.o. ulica i numer: al. jana pawła ii 11 kod pocztowy i miasto: 00-828 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 312 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1305 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: