Mokate Cappuccino z belgijską czekoladą 110g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 321429_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Niepowtarzalny smak Cappuccino Caffetteria Mokate w połączeniu z belgijską czekoladą. Słodycz która nie jedno ma imię … Cappuccino z belgijską czekoladą dostępne jest w poręcznym, 110g opakowaniu strunowym. Pozwala ono na wielokrotne otwieranie i zamykanie torebki, a kawa zachowuje swój smak i aromat.
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalna |
|---|---|
| Zawartość netto | 110 g |
| Typ | Cappuccino |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Baza zabielająca [olej kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka (z mleka) w proszku, stabilizator: fosforany potasu], czekolada do picia o obniżonej zawartości tłuszczu (24 %) [cukier, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu], cukier, kawa rozpuszczalna (12 %), maltodekstryna, belgijska czekolada w proszku (0,5 %), aromat. produkt może zawierać soję i zboża zawierające gluten |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Wielkość porcji | 5 g |
|---|---|
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 447 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 89 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1880 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 376 kJ |
| Zawartość białek | 8,6 g |
| Zawartość soli | 0,31 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: