Moja Kuchnia Pulpety w sosie pomidorowym 500g
Wystaw opinię o produkcie
KAMIX_5901363660694
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 477313
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt sporządzony z mięsa oddzielonego mechanicznie drobiowego oraz mięsa wieprzowego z dodatkiem kaszy manny, przypraw aromatyczno-smakowych, uformowany w kuliste porcje, zalany sosem pomidorowym. Utrwalony przez sterylizację w opakowaniach hermetycznie zamkniętych.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mięso drobiowe oddzielone mechanicznie 29%, mięso wieprzowe 2,5%, warzywa 4,2 % (marchew 2,8%, cebula 1,4%), mąka pszenna, substancja zagęszczająca: skrobia kukurydziana modyfikowana, bułka tarta (mąka pszenna, woda, sól, drożdże), koncentrat pomidorowy 2,4, cukier, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), kasza manna, białko sojowe, błonnik ziemniaczany, sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu. produkt może zawierać: laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.H.P. YABRA SP. Z O.O. Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404 Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 394 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 4 g |
| Zawartość soli | 1,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: