Moja Kuchnia Fasolka z Kiełbasą w Sosie Pomidorowym - Danie w Słoiku 500g (promocja)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: OUTLET685583_21-04
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Produkt sporządzony z nasion fasoli białej, kiełbasy, przypraw aromatyczno-smakowych, zalany sosem warzywnym z dodatkiem koncentratu pomidorowego. Utrwalony przez sterylizację w opakowaniu hermetycznie zamkniętym.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, fasola biała 30%, kiełbasa 7% (mięso wieprzowe 39%, mięso drobiowe oddzielone mechanicznie 39%, skórki wieprzowe 4,2%, woda, błonnik ziemniaczany błonnik pszenny, sól, przyprawy, białko wołowe), koncentrat pomidorowy 2,4%, cebula 2%, substancja zagęszczająca: skrobia modyfikowana kukurydziana, mąka pszenna, warzywa suszone (marchew, pietruszka, seler, por, cebula, czosnek), cukier, sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,85 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.H.P. YABRA SP. Z O.O. Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404 Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 381 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,88 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,1 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: