Mój Ulubiony Twaróg sernikowy kremowy 1 kg
Wystaw opinię o produkcie
Produkt . Zawartość tłuszczu 16 %.Kremowa, aksamitna konsystencja. Czysta etykieta.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 7851
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | Śmietanka, kultury bakterii fermentacji mlekowej |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Spółdzielnia Dostawców Mleka w WieluniuUlica i numer: Kolejowa 63Kod pocztowy i miasto: 98-300 Wieluń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: