Młynek do kawy Bosch TSM6A013B
Wystaw opinię o produkcie
Świeżo mielona kawa dla większego aromatu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 125284
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Świeżo mielona kawa dla większego aromatu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Młynek do kawy |
|---|---|
| Moc | 180 W |
| Rodzaj noża | Noże dwuskrzydłowe |
| Sposób mielenia | Pulsacyjny |
| Kolor | Czarny |
| Posiada | Antypoślizgowe nóżki |
| Wydajność | 150 g/min |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,68 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Wymiary (SxWxG) | 9 x 17 x 9 cm |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: