Mlekovita Śmietana Polska 18% tł. bez laktozy 200g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 429554-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śmietana Polska 18% to niezbędny w każdej kuchni produkt o najpopularniejszej zawartości tłuszczu i szerokich zastosowaniach kulinarnych. W odpowiedzi na potrzeby konsumentów, którzy nie mogą cieszyć się smakiem śmietany ze względu na nietolerancję laktozy, MLEKOVITA wprowadza na rynek jej wariant bez laktozy. Śmietana Polska 18% bez laktozy o charakterystycznej gęstej konsystencji dzięki swoim wyjątkowym walorom smakowym doskonale sprawdzi się przy tworzeniu apetycznych kompozycji potraw zarówno na zimno, jak i na gorąco, idealnie wzbogacając ich smak. Śmietana Polska 18% bez laktozy to najlepszy wybór do sałatek i innych dań, które wymagają podkreślenia gęstą, smakowitą śmietaną.
Parametry produktu
| Rodzaj | Śmietana |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 18 % |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | uniwersalne |
| Składniki | śmietanka, żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia, do zup, sałatek i innych celów kulinarnych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 187 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 773 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,4 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: