Mlekovita Serek wiejski wysokobiałkowy SBA 200g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 776627-N_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Serek ziarnisty |
| Smak | |
| Składniki | Składniki: ziarna twarogowe, śmietanka pasteryzowana, sól. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 18 dni (dzień) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: