Mlekovita Serek Wypasiony o smaku waniliowym 100g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 896009
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Pyszne małe co nieco.
Wypasiony serek o smaku waniliowym jest znakomitą propozycją nie tylko na deser. Stanowi pyszny dodatek do posiłków w domu, na pikniku lub w podróży. Waniliowa wersja smakowa jest idealna nie tylko do bezpośredniego spożycia, ale też znakomicie sprawdzi się jako składnik deserów i słodkich kremów.
Waniliowa przyjemność smaku.
Delikatnie kremowa konsystencja.
Porcja optymalna do jednorazowego spożycia.
Idealny jako składnik deserów na zimno.
Doskonały na każdą porę dnia: na śniadanie, podwieczorek, kolację oraz szybką przekąskę.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Śmietanka, mleko, cukier, woda, białka mleka, skrobia modyfikowana, żelatyna wieprzowa, aromat, regulatory kwasowości, kwas cytrynowy, cytryniany sodu, ekstrakt wanilii, kultury bakterii. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 141 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 591 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,9 g |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 17 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: