Mlekovita Ser Wypasiony z pieprzem i papryką chili plastry 135g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 179431
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wypasiony z pieprzem i papryką chili to wyjątkowy ser z najlepszego polskiego mleka. Dojrzewanie w starannie dobranych warunkach zapewnia mu delikatny, kremowy smak, wzmocniony dodatkiem aromatycznych z pieprzem i papryką chili, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko na kanapki.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | Plastry |
| Smak | |
| Składniki | Mleko pasteryzowane; sól, pieprz 0,33%; papryka chili suszona 0,17%; papryka czerwona suszona 0,17%; stabilizator - chlorek wapnia; kultury bakterii |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 135 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 347 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1441 kJ |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 700 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 88 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: