Mlekovita SBA Mleko wysokobiałkowe klasyczne 1L
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 53295
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Super Body Active mleko wysokobiałkowe to produkt wzbogacony białkami mleka, który zawiera aż 45 g białka w opakowaniu. Jest nie tylko źródłem pełnowartościowego białka, które przyśpiesza metabolizm i syci na długo, pomagając utrzymać szczupłą sylwetkę i budować masę mięśniową. To także źródło wapnia, niezbędnego dla zdrowych kości i zębów. Jest idealne do bezpośredniego spożycia, do kawy, naleśników, budyniów, owsianek, płatków, wypieków oraz do wielu innych celów kulinarnych. Mleko wysokobiałkowe z linii Super Body Active to przede wszystkim propozycja dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, przede wszystkim aktywnych fizycznie, uprawiających amatorsko lub profesjonalnie sport czy na diecie wysokobiałkowej. Niska zawartość tłuszczu sprawia, że znajdzie swoje miejsce także w diecie osób odchudzających się.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 0,5 g/100g |
| Typ produktu | UHT |
| Przeznaczenie | Do bezpośredniego spożycia |
| Składniki | Mleko, białka mleka (z mleka krowiego) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,25 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 41 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 104 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 175 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 439 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 150 mg/100ml |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 19 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: