Mlekovita Mleko UHT czekoladowe Wypasione 200ml
Wystaw opinię o produkcie
Specjalna oferta dla dzieci doskonała jako napój lub uzupełnienie drugiego śniadania
Posiada wszystkie zalety mleka, stanowi bogate źródło witamin A, B1, B2, D i soli mineralnych
Nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników
Nie wymaga gotowania przed spożyciem ani przechowywania w lodówce
Oferowane w wygodnych 200-mililitrowych kartonikach ze słomką
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 596044
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mleko UHT WYPASIONE czekoladowe w 200-mililitrowym kartoniku ze słomką to specjalna oferta nie tylko dla dzieci. Posiada wszystkie zalety mleka, nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.
Wypasione mleko czekoladowe stanowi źródło pełnowartościowego białka i wapnia. Jest doskonałe jako samodzielny napój lub uzupełnienie drugiego śniadania, podwieczorku czy kolacji. Mleko Wypasione czekoladowe nie wymaga przechowywania w lodówce (produkt UHT) do momentu otwarcia opakowania.
Parametry produktu
| Rodzaj | Napój mleczny |
|---|---|
| Pojemność | 200 ml |
| Zawartość tłuszczu | 1,5 % |
| Typ produktu | UHT, Smakowy |
| Przeznaczenie | Do szkół, dla dzieci jako napój lub uzupełnienie do drugiego śniadania |
| Składniki | mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 66 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 277 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 95 mg/100g |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 12 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: