Mlekovita Favita Ser kanapkowy ze szpinakiem i czosnkiem 150g
Wystaw opinię o produkcie
Znany i lubiany ser Favita teraz dostępny jest w zupełnie nowej odsłonie: w delikatnych, wygodnych plastrach. Oferowany w trzech wyjątkowych wariantach: chrzanu z koperkiem, szpinaku z czosnkiem i papryki, które wyśmienicie smakują samodzielnie lub ze świeżym pieczywem i warzywami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 937170
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Znany i lubiany ser Favita teraz dostępny jest w zupełnie nowej odsłonie: w delikatnych, wygodnych plastrach. Oferowany w trzech wyjątkowych wariantach: chrzanu z koperkiem, szpinaku z czosnkiem i papryki, które wyśmienicie smakują samodzielnie lub ze świeżym pieczywem i warzywami.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | |
| Smak | Czosnek |
| Składniki | Ser solankowy 74% (mleko, sól, regulator kwasowości: lakton kwasu glukonowego), woda 7,7% szpinak, żelatyna wieprzowa, błonnik roślinny - bambusowy, stabilizatory: karagen, mączka chleba świętojańskiego, masło, mleko w proszku odtłuszczone, 0,15% czosnek, barwniki: kurkumina, E 141 |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery kwasowe) (zaw. tłuszczu 15%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska mlekovita ulica i numer: ul.ludowa 122 kod pocztowy i miasto: 18-200 wysokie mazowieckie pl |
| Dodatkowy opis produktu | Klasyka w wygodnej formie. Favita w plastrach szpinak i czosnek pasuje nie tylko do kanapek – można go wykorzystać również do przygotowania przekąsek, sałatek czy przystawek. Atrakcyjne graficznie opakowanie z praktyczną możliwością wielokrotnego zamykania i otwierania gwarantuje świeżość smaku i aromatu aż do ostatniego plastra. Nowa, praktyczna forma popularnej Favity. Znany i lubiany ser o charakterystycznym smaku w nowej odsłonie. Doskonałe uzupełnienie w asortymencie serów typu śródziemnomorskiego. Trzy aromatyczne warianty smakowe: chrzan i koperek, szpinak i czosnek oraz papryka. Wygodna forma plastrów - idealna na kanapki. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 210 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 875 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: