Mleko Wiejskie BUTELKA 3,2% 1l
Wystaw opinię o produkcie
Mleko Wiejskie to świeży, pełen witamin i wartości odzywczych produkt, który swoją wyjątkowość zawdzięcza mleku pochodzącemu z łąk Kurpi Zielonych oraz unikalnej technologii wytwarzania opartej na mikrofiltracji i delikatnej pasteryzacji. Pochodzenie mleka i sposób jego przetwarzania gwarantują zachowanie smaku i zapachu mleka prosto od krowy oraz cennych dla zdrowia składników odżywczych, w tym witamin (m.in. C i B2) oraz białek serwatkowych. Mleko Wiejskie o wyższej zawartości tłuszczu to gwarancja jeszcze lepszego smaku, więcej energii i witamin. Tłuszcz mleczny charakteryzuje się wyjątkowymi walorami odżywczymi i zawiera wszystkie składniki istotne dla funkcjinowania organizmu człowieka, w tym witamin: A, D3 oraz E. Ich zawartosć jest proporcjinalna do zawartości tłuszczu w mleku, dlatego warto pić te nieodtłuszczone. Mleko Wiejskie zapakowane jest w wyjątkową na naszym rynku trójwarstwową butelkę z wygodnym uchwytem. Zapwnia ona doskonałą ochronę przed światłem jak również wygodę przechowywania, otwierania i nalewania mleka. Mleko po otwarciu należy przechowywać w lodówce, zawsze w temperaturze od + 1 do + 6°C. Zachowuje świeżość przez 5 dni od otwarcia (w okresie przydatności do spożycia). Mleko od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 46255
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mleko Wiejskie to świeży, pełen witamin i wartości odzywczych produkt, który swoją wyjątkowość zawdzięcza mleku pochodzącemu z łąk Kurpi Zielonych oraz unikalnej technologii wytwarzania opartej na mikrofiltracji i delikatnej pasteryzacji. Pochodzenie mleka i sposób jego przetwarzania gwarantują zachowanie smaku i zapachu mleka prosto od krowy oraz cennych dla zdrowia składników odżywczych, w tym witamin (m.in. C i B2) oraz białek serwatkowych. Mleko Wiejskie o wyższej zawartości tłuszczu to gwarancja jeszcze lepszego smaku, więcej energii i witamin. Tłuszcz mleczny charakteryzuje się wyjątkowymi walorami odżywczymi i zawiera wszystkie składniki istotne dla funkcjinowania organizmu człowieka, w tym witamin: A, D3 oraz E. Ich zawartosć jest proporcjinalna do zawartości tłuszczu w mleku, dlatego warto pić te nieodtłuszczone. Mleko Wiejskie zapakowane jest w wyjątkową na naszym rynku trójwarstwową butelkę z wygodnym uchwytem. Zapwnia ona doskonałą ochronę przed światłem jak również wygodę przechowywania, otwierania i nalewania mleka. Mleko po otwarciu należy przechowywać w lodówce, zawsze w temperaturze od + 1 do + 6°C. Zachowuje świeżość przez 5 dni od otwarcia (w okresie przydatności do spożycia). Mleko od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mleko surowe |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Zawartość tłuszczu | 3,2 % |
| Typ produktu | Pasteryzowany |
| Przeznaczenie | do spożycia |
| Składniki | Mleko spożywcze normalizowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Ulica i numer: Forteczna 3 Kod pocztowy i miasto: 18-421 Piątnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 17 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 60 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 251 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Zawartość białek | 3,1 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,2 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 121 mg/100ml |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: