Mixa Bogaty krem odżywczy z olejkiem 50 ml
Wystaw opinię o produkcie
Zrób test! Czy Twoja skóra piecze i jest sucha? Czy Twoja skóra jest szorstka? Czy Twoja skóra jest zaczerwieniona podczas demakijażu? Jeśli odpowiedziałaś "tak" na co najmniej 2 pytania, to produkt jest dla Ciebie. Nasz Bogaty krem odżywczy, zawierający olejek z wiesiołka, intensywnie i długotrwale odżywia. To produkt idealny do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej, której bariera ochronna jest naruszona. Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. + Skuteczność: Zawartość składników aktywnych: 25% olejku z wiesiołka + gliceryna, lipidy. - Ryzyko alergii: Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Tolerancja przetestowana na skórze wrażliwej. Bez parabenów, bez barwników Odczuwalne rezultaty! Skóra natychmiast zostaje intensywnie odżywiona i ukojona. Zmniejsza się uczucie podrażnienia, ściągnięcia i pieczenia. Dzień po dniu skóra staje się coraz bardziej odporna i mniej skłonna do podrażnień na skutek działania czynników zewnętrznych. Zastosowanie: Na dzień i na noc. Na twarz i szyję. Delikatnie wmasować okrężnymi ruchami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 181463
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Odżywczy Krem z Olejkiem z Wiesiołka Mixa to idealny produkt do pielęgnacji cery wrażliwej i suchej, której bariera ochronna jest naruszona. Bogaty krem szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Dzień po dniu skóra staje się bardziej odporna i mniej skłonna do podrażnień na skutek działania czynników zewnętrznych.
Koi, odżywia i nawilża. Skóra staje się natychmiast intensywnie odżywiona i ukojona. Zmniejsza się uczucie podrażnienia, ściągnięcia i pieczenia.
25% aktywnych składników: olejku z wiesiołka + gliceryny, lipidów. Zaawansowana formuła intensywnie i długotrwale odżywia. Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych.
Parametry produktu
| Typ cery | Sucha, Wrażliwa |
|---|---|
| Dla osób w wieku | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Cera |
| Właściwości | Bez parabenów, bez barwników |
| Działanie | Kojące, Łagodzące, Chłodzące |
| Zapach | Bezzapachowy |
| Okres przydatności | 1111 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Skład | Aqua/Water, Glycerin,Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Alcohol Denat., Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Myristyl Myristate, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Myristyl Malate Phosphonic Acid, Oenothera Biennis Oil / Evening Primrose Oil, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Tocopherol, Parfum / Fragrance |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: l'oréal polska sp. z o.o ulica i numer: ul. grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 50 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 364 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Wysokość warstwy palety | 7,1 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 156 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: