Mississippi sos bbq oryginalny 510g
Wystaw opinię o produkcie
Produkowane wg receptury w Ohio, oryginalne sosy amerykańskie o niezwykłym smaku i aromacie. Przeznaczone do dań z grilla, rusztu a także do glazurowania mięs oraz owoców morza. Znakomita alternatywa dla ketchupu. Nie zawiera glutenu. Posiada certyfikat koszerności oraz BRC (ocena A).
Sosy BBQ wyśmienicie nadają się jako marynata, zabezpieczając przed przypalaniem. Mięso nie przypalą się podczas pieczenia oraz grillowania, gdyż sos ma tzw. wysoki punkt zapalny. Mięso zamarynowane w sosie Mississippi BBQ staje się soczyste, a aromat wędzonej śliwki podkreśla smak pieczonej potrawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 528664
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkowane wg receptury w Ohio, oryginalne sosy amerykańskie o niezwykłym smaku i aromacie. Przeznaczone do dań z grilla, rusztu a także do glazurowania mięs oraz owoców morza. Znakomita alternatywa dla ketchupu. Nie zawiera glutenu. Posiada certyfikat koszerności oraz BRC (ocena A).
Sosy BBQ wyśmienicie nadają się jako marynata, zabezpieczając przed przypalaniem. Mięso nie przypalą się podczas pieczenia oraz grillowania, gdyż sos ma tzw. wysoki punkt zapalny. Mięso zamarynowane w sosie Mississippi BBQ staje się soczyste, a aromat wędzonej śliwki podkreśla smak pieczonej potrawy.
Parametry produktu
| Rodzaj sosu | Barbecue |
|---|---|
| Smak | Wędzony (smoked) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Przeznaczenie | Bezpośrednio do spożycia, jako dodatek do kanapek, marynat i dań. |
| Składniki | koncentrat pomidorowy, syrop glukozowo-fruktozowy, ocet, sól, cebula w proszku, aromat dymu wędzarniczego, barwnik: E 150d, przyprawy (zawierają GORCZYCĘ). |
| Zawartość netto | 510 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 918 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 1,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: