Miska stożkowa 14,5 cm 600 ml zimowy blask Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 137546
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Miska stożkowa NBC 14,5 cm to subtelny akcent, który wnosi świąteczny urok do każdego wnętrza. Jej biały, gładki odcień otulony jest sweterkowymi wzorami, które przywołują ciepło zimowych dni. Delikatne złoto-srebrne gwiazdki i choinki wkomponowane w całość dodają jej elegancji i blasku, tworząc harmonijną, ale zarazem magiczną atmosferę. Idealna do serwowania drobnych słodkości, orzechów czy zimowych deserów, wprowadza do stołu subtelną świąteczną magię. Ta miska to piękny detal, który sprawia, że każdy moment staje się wyjątkowy.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Kształt | Prostokątny |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 600 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Miska |
| Wymiary (SxWxG) | 14,5 x 6,1 x 14,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: