Miska do zupy 750ml/14,5cm Diwali Granit
Wystaw opinię o produkcie
Miska do zupy Diwali 14,5 cm
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 610197
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Kolor | Szary |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce, Możliwość użycia w mikrofali |
| Pojemność | 750 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Miska |
| Wymiary (SxWxG) | 14,5 x 7,9 x 14,5 cm |
| Zawartość zestawu | Miska do zupy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: