Miska Tropicana Cytryna 12,5 cm 330ml Altom Design
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 463363
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Ceramiczna miska inspirowana cytryną, o średnicy 12,5 cm i pojemności 330 ml. Jej zewnętrzna powierzchnia jest intensywnie żółta, co nadaje jej świeżego i energetycznego wyglądu. Wnętrze miski ozdobione jest wzorem przypominającym plaster cytryny, z żółtymi segmentami oddzielonymi białymi liniami. Stylowa i funkcjonalna, doskonale sprawdzi się do serwowania owoców, deserów, płatków śniadaniowych lub przekąsek, wprowadzając letni klimat do kuchni.
Parametry produktu
| Materiał | Porcelana |
|---|---|
| Kolor | Żółty |
| Kształt | Okrągły |
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Cechy produktu | Możliwość użycia w mikrofali, Możliwość mycia w zmywarce |
| Pojemność | 330 ml |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/06/2/1306285.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: altom sp. z o.o. ulica i numer: roosevelta 116a kod pocztowy i miasto: 62-200 gniezno pl |
| Rodzaj produktu | Miska |
| Wymiary (SxWxG) | 12,5 x 5 x 12,5 cm |
| Zawartość zestawu | Nie dotyczy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: