Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 958594
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
"Ciesz się smakiem kultowego Spritza w wersji bezalkohlowej!
Ten sam wyjątkowy smak dojrzałych pomarańczy z charakterystyczną goryczką pozwala na przyrządzenie MIONETTO SPRITZ w wersji bezalkoholowej.
"
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 500 ml |
| Smak | Pomarańczowy |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Składniki | 1. woda zdemineralizowana 2. maltodekstryna 3. środki zagęszczające: glicerol i guma ksantanowa 5. aromaty, aromat chininy 6. regulatory kwasowości: kwas cytrynowy 7. regulatory kwasowości: kwas jabłkowy 8. sól 9. substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu i diwęglan dimetylu 11. substancje słodzące: sukraloza i acesulfame k 13. barwnik: żółcień pomarańczowa i czerwień allura |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkell&co.polska sp.z o.o. ulica i numer: mazowiecka 48 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: