Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml X8
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 850806_wielopak_8
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suplement diety w postaci syropu o smaku miodu z cytryną, pasteryzowany.
Zalecane spożycie: porcję jednostkową 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu rozcieńczyć z wodą (200 ml).
Spożywać 2 razy dziennie.
Opakowanie zawiera 21 porcji jednostkowych (20 ml), co stanowi 10,5 zalecanych dziennych porcji suplementu (40 ml). Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia
Parametry produktu
| Pojemność | 420 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Cytrynowy, Miodowy |
| Składniki | Składniki: a - cukier lub b - syrop glukozowo-fruktozowy, woda, miód pszczeli (0,5%), zagęszczony sok cytrynowy (0,2%) o ekstrakcie ogólnym 56%, zagęszczony sok jabłkowy, cukier karmelizowany, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, witamina c, witamina d, witamina b6, cynk. litera (a lub b) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zalecane spożycie: porcję jednostkową 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu rozcieńczyć z wodą (200 ml). spożywać 2 razy dziennie. |
| Sposób obróbki produktu | Mieszać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 21 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Cynk (%RWS) | 150 %RWS |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 125 %RWS |
| Cynk | 15 mg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2,1 mg/100ml |
| Witamina B6 (%RWS) | 150 %RWS |
| Witamina C | 60 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 75 %RWS |
| Witamina D | 6,25 μg/100ml |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: