Miód akacjowo - wielokwiatowy 500 g Lune de Miel
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 50418
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Miód akacjowo - wielokwiatowy 500 g Lune de Miel
Parametry produktu
| Rodzaj | miód |
|---|---|
| Składniki | Mieszanka miodów kwiatowych pochodzących z państw członkowskich ue. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 500 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 320 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1360 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,01 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,01 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,01 |
| Cukry | 80 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: