Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 258222
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowość herbata Minutka Cytrynowa
Parametry produktu
| Typ | Ekspresowa |
|---|---|
| Rodzaj | Czarna |
| Smak | Cytrynowy |
| Działanie | Neutralne, Pobudzająca |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 112 g |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | mieszanka herbat czarnych, aromaty, skórka cytryny 0,5 % |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: global coffee group ulica i numer: ul. katowicka 265 kod pocztowy i miasto: 43-450 ustroń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 1,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 80 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: