Mini baguette- bagietki do zapiekania BEZGL.150 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8008698003213
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Bagietki do zapiekania BEZGLUTENOWE, 150 g – chrupiące mini bagietki, gotowe do zapiekania, idealne na śniadanie, kolację lub przekąskę. Doskonałe jako baza do kanapek lub dodatków na ciepło, bezglutenowe i pełne smaku. Szybki i pyszny sposób na świeże pieczywo w kilka minut!
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
woda, skrobia kukurydziana, zakwas (mąka ryżowa, woda), mąka ryżowa, błonnik roślinny, syrop ryżowy, skrobia ryżowa, nieutwardzony tłuszcz roślinny, drożdże, izolat białka sojowego, cukier, substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, sól
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1130/267 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 54 g |
| Cukry | 6.3 g |
| Błonnik | 6.4 g |
| Białko | 2.9 g |
| Sól | 0.88 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: