'Miłosław Ipa 500ml butelka zwrotna
Wystaw opinię o produkcie
Lekkie i pijalne India Pale Ale, które powstało na bazie receptury Miłosław Bezalkoholowe IPA-jednego z najlepiej ocenianych polskich piw w tej kategorii. Chmielone na zimno, cytrusowo-żywiczne w smaku i aromacie, z dodatkiem cherbaty Sencha Earl Grey, która dopełnia przyjemnie goryczkowy profil IPA
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 42714
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | IPA |
|---|---|
| Smak podstawowy | Lekki |
| Zawartość alkoholu | 4,6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,82 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, słód jęczmienny pilzneński, pszenica, słód żytni, chmiel: citra, amarillo, chinook, lubelski, cascade, herbata sencha earl grey, drożdże |
| Wysokość kaucji | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: browar fortuna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: wrzesińska 24 kod pocztowy i miasto: 62-320 miłosław pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 11,5 % wag. |
| IBU (International Bitterness Units) | 3 - piwa z wyrazistą goryczką np. pilznery, ESB, pale ale |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: