Milka Peanut Caramel 276g X13
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 6322_wielopak_13
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada mleczna z mleka alpejskiego z orzeszkami ziemnymi (11 %) w nadzieniu karmelowym (10 %) i nadzieniem z orzeszków ziemnych (22 %) z kawałkami orzeszków ziemnych (1 %) i ryżowymi chrupkami (0,4 %).
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Karmelowy, Orzechowy |
| Dodatki | Z chrupkami, Z nadzieniem, Z orzechami |
| Zawartość netto | 276 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Bułgaria |
| Składniki | Składniki: cukier, orzeszki ziemne, tłuszcz kakaowy, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, syrop glukozowy, pasta z orzeszków ziemnych (3 %), tłuszcz mleczny, kawałki orzeszków ziemnych, mleko słodzone zagęszczone odtłuszczone, emulgatory (lecytyna sojowa, e 476, lecytyna słonecznikowa, e 471), substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), mąka ryżowa, syrop cukru inwertowanego, cukier karmelizowany, pasta z orzechów laskowych, sól, aromaty. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 544 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2269 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 783 kJ |
| Wielkość porcji | 34,5 g |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość soli | 0,41 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 48 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 27 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: