Milka Oreo White 100 g X22
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 576119_wielopak_22
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Biała czekolada z nadzieniem mlecznym o smaku waniliowym (40%) oraz pokruszone ciastka kakaowe (12%)
Parametry produktu
| Typ | Biała, Mleczna |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Dodatki | Ciastka |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z mleka), odtłuszczone mleko w proszku, mąka pszenna, tłuszcz mleczny, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,7%), syrop glukozowo - fruktozowy, emulgator (lecytyny sojowe), skrobia pszenna, substancje spulchniające (E501, E 503, E 500), sól, aromaty, regulator kwasowości (E 524). Nadzienie mleczne zawiera 7% odtłuszczonego mleka w proszku. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mondelez Polska sp z o.o. Ulica i numer: Domaniewska 49 Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 300 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,1 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 12 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 562 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 112 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 469 kJ |
| Wielkość porcji | 20 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,38 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,9 g |
| Cukry | 53 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E501 Węglany potasu, E503 Węglany amonu, E500 Węglany sodu, E524 Wodorotlenek sodu |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja spulchniająca, Regulator kwasowości |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: