Milka 162g EGG HUNT BASKET 12CA X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 790788_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Mieszanka jajek z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego oraz jajek z czekolady mlecznej z mleka alpejskiego w chrupiącej cukrowej skorupce.
Parametry produktu
| Typ | Mieszana |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 162 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator (lecytyny sojowe), pasta z orzechów laskowych, skrobia modyfikowana, aromaty, maltodekstryna, barwniki (antocyjany, czerwień buraczana, karoteny, ekstrakt z papryki).masa kakaowa w czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego minimum 30 %. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 531 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2219 kJ |
| Wielkość porcji | 162 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 58 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: