Milka 128G OREO 20CA X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 688999_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Czekolada mleczna z mleka alpejskiego z nadzieniem mlecznym (39 %) o smaku waniliowym oraz pokruszone ciastka kakaowe (4 %).
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 128 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Cukier, olej palmowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, mąka pszenna, emulgatory (lecytyny sojowe, e 475), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,2 %), pasta z orzechów laskowych, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia pszenna, substancje spulchniające (e 501, e 503, e 500), aromaty, sól, regulator kwasowości (e 524). nadzienie mleczne zawiera 20% odtłuszczonego mleka w proszku. może zawierać inne orzechy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,09 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 563 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 180 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2348 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 751 kJ |
| Wielkość porcji | 32 g |
| Zawartość białek | 6,7 g |
| Zawartość soli | 0,29 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 30 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 18 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E475 Estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, E503 Węglany amonu, E500 Węglany sodu, E501 Węglany potasu, E524 Wodorotlenek sodu |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Regulator kwasowości, Substancja spulchniająca |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: