Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5908249970229
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
MIGDAŁY to najszlachetniejsze z ORZECHY. Łagodzą stres i koją nerwy, dlatego polecane są jako przekąska. Migdałów nie powinno poddawać się obróbce termicznej. Idealnie nadają się do dań na słodko oraz mięsnych.
Warunki przechowywania
Należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
MIGDAŁY* *surowiec pochodzący z rolnictwa ekologicznego
Alergeny
ORZECHY
Możliwe alergeny
GLUTEN,SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2393/572 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 52 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4.74 g |
| Węglowodany | 20.5 g |
| Cukry | 6.9 g |
| Błonnik | 12.9 g |
| Białko | 20 g |
| Sól | 0.035 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: