Miętowe Lubelskie z czekoladą 1kg X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 509369_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Miętowe Lubelskie z Czekoladą to karmelki, które kuszą intensywnym miętowym smakiem przełamanym czekoladową nutą. Delikatne wnętrze i chrupiąca otoczka tworzą idealną całość. To doskonałe połączenia orzeźwienia z odrobiną słodyczy.
Parametry produktu
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Miętowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz roślinny (palmowy), serwatka w proszku (z mleka), mleko pełne w proszku, czekolada 1% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy; emulgatory: lecytyny (z soi), e 476], olejek miętowy (0,04%), aromat, emulgator: lecytyny (z soi). |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-119 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: fc "pszczółka" ulica i numer: spiessa 7 kod pocztowy i miasto: 20-270 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 16 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 394 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1663 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,7 g |
| Zawartość soli | 0,05 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,2 g |
| Cukry | 71 g |
| Zawartość węglowodanów | 87 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 33 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: