Mieszko Wiosna Michaszki Jajka 80g X20
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 952858_wielopak_20
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Praliny z orzeszkami arachidowymi.
Parametry produktu
| Typ | Praliny |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Dodatki | Z orzechami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada (47%) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i e 476; aromat], tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, serwatka w proszku (z mleka), orzeszki arachidowe (5%), kakao w proszku o obniżonej zwartości tłuszczu, miazga orzeszków arachidowych (1,6%), mleko odtłuszczone w proszku, alkohol etylowy, emulgator: lecytyny (z soi), aromat. czekolada - masa kakaowa minimum 43%. czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. produkt może zawierać inne orzechy, pszenicę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Praliny z orzeszkami arachidowymi. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 553 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2317 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 6 g |
| Zawartość soli | 0,21 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 36 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 49 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: